Taxi z/na letiště Václava Havla Praha

Osobní přeprava bezpečně a spolehlivě

jump to navigation
menu

Business cesty

Potřebujete odjet na obchodní cestu a nemáte k dispozici vůz anebo požadujete vůz pro více cestujících? Naše společnost se již několik let specializuje na přepravu osob a nabízí komplexní služby v této oblasti.
Pro vaše cesty Vám nabízíme moderní, bezpečné vozy VOLKSWAGEN PASSAT a MULTIVAN, které jsou vybaveny klimatizací a jsou zcela nekuřácké. Vozy jsou nepřetržitě připraveny k výjezdu, takže několik minut po vašem zavolání mohou vyjet na místo určení. Je to tedy velmi výhodné v případě nečekané business cesty či neplánované události. Jsme Vám kdykoli k dispozici.
Naši řidiči jsou skuteční profesionálové, a to jak za volantem, tak i svým vystupováním. Hovoří plynně anglicky, takže bez sebemenších problémů mohou odvést i zahraniční návštěvy. Naší prioritou je vaše maximální spokojenost a bezpečnost. Víme, že v konkurenci obstojí jen ti nelepší, proto i Vám chceme nabízet ty nejlepší, zcela profesionální služby pro vaše business cesty.
Kontaktujte nás pro informace, jak nejlépe naplánovat vaše business cesty. Rádi zodpovíme vaše dotazy i připravíme individuální nabídku podle vašich požadavků.


Airport Transfer © 2009 - 2018 | tel: +420 608 311 126 | e-mail: info@airport-transfer.cz | Mapa webu

výběr jazyka