Taxi z/na letiště Václava Havla Praha

Osobní přeprava bezpečně a spolehlivě

jump to navigation
menu

Výlety

Často se Vám může stát, že byste rádi vyrazili třeba na rodinný výlet, ale z jakéhokoli důvodu nemáte k dispozici auto. Cestování hromadnými dopravními prostředky není vždy zcela ideální a bezproblémové. Proto vám nabízíme naše vozy a naše služby. Již několik let se zaměřujeme na přepravu osob. Můžeme vám tak nabídnout skutečně profesionální přepravu na vaše výlety.
K dispozici máme moderní, bezpečné a klimatizované vozy, pečlivě udržované s nekuřáckým prostředím, takže jsou velmi vhodné i pro rodiny s dětmi. Pro ty rádi připravíme dětské sedačky, takže se nemusíte opravdu o nic starat. Naším hlavním cílem je vaše maximální spokojenost a bezpečnost a tomu v naší společnosti podřídíme naprosto vše.
Naše vozy VOLKSWAGEN PASSAT a MULTIVAN jsou nepřetržitě k dispozici, takže stačí jen zavolat a během několika minut mohou vyjet k Vám. Řídí je skuteční profesionálové, kteří vám zpříjemní vaše krátké i dlouhé výlety. Hovoří plynně anglicky, takže se nemusíte obávat nedorozumění či trapasů třeba během zahraničních cest či výletů.
Kontaktujte nás, rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy či připravíme nabídku pro zajištění vašeho rodinného výletu či obchodní cesty.


Airport Transfer © 2009 - 2018 | tel: +420 608 311 126 | e-mail: info@airport-transfer.cz | Mapa webu

výběr jazyka